Van 21 tot en met 25 september 2025 is Messezentrum Bad Salzuflen opnieuw het kloppend hart van de Europese meubelhandel. Met zo’n 500 exposanten uit meer dan 40 landen belooft de M.O.W. opnieuw een onmisbare ontmoetingsplek te worden voor iedereen in de sector. ”Van gestoffeerde meubels tot kleinere meubelstukken, van zelfbedieningsconcepten tot sterke marketingtrends, het aanbod is ongekend breed en zorgvuldig samengesteld.”
“Bij de M.O.W. draait alles om focus: focus op de producten, op het zakelijke en vooral op de mensen die deze branche in beweging brengen,” benadrukt Kaja Moeller van de organisatie. “Het is precies deze praktische en doelgerichte aanpak die onze beurs uniek maakt.”
Een compleet marktbeeld
De M.O.W. 2025 biedt volgens Moeller een volledig en representatief beeld van de meubelmarkt in al zijn facetten. “Of het nu gaat om instapmodellen of het hogere middensegment, om volume of design, indoor of outdoor, bij ons vind je het allemaal. We willen een plek bieden waar zowel internationale spelers als gespecialiseerde merken zich kunnen presenteren,” aldus Moeller.
Nieuwe namen zoals Jela, Meblosiek, Gealux, Jan Kurtz, Dünya, Venture Design, Wagner en Stern sluiten zich dit jaar aan. “Dat deze sterke merken voor ons kiezen, is voor ons een duidelijk teken van vertrouwen in het unieke beursconcept,” zegt Moeller.
Praktische impulsen en nieuwe structuur
Een bijzonder voordeel dit jaar is het forum “M.O.W. Input – The Service Providers of This Sector”, gelegen tussen hal 11 en 12. Hier staan thema’s als logistiek, software, diensten en tools centraal, precies die onderwerpen die in het dagelijkse bedrijfsleven een cruciale rol spelen. “Met dit forum willen we concrete oplossingen aanreiken voor de uitdagingen waar veel bedrijven nu voor staan,” legt Moeller uit.
Daarnaast zijn er veranderingen in de samenstelling en presentatie van de verschillende beursgebieden. De hallen zijn opnieuw ingedeeld, wat volgens Moeller zorgt voor “nieuwe impulsen en een betere oriëntatie, met een verrassend gebruiksvriendelijke uitvoering.”
Ontmoeten in een ontspannen sfeer
Op maandag- en dinsdagavond nodigt het beursteam bezoekers uit voor een informele get-together tussen hal 19 en 20. Van 18.00 tot 22.00 uur is er gelegenheid voor persoonlijk contact in een ontspannen sfeer met hapjes, koele drankjes en muziek. “Juist die momenten van informele ontmoeting zijn van grote waarde. Daar ontstaan vaak de mooiste samenwerkingen,” aldus Moeller.
Praktische informatie
De M.O.W. vindt plaats van zondag 21 tot en met donderdag 25 september 2025. De openingstijden zijn van zondag tot en met woensdag van 9.00 tot 18.00 uur, en op donderdag van 9.00 tot 16.00 uur. De locatie is Messezentrum Bad Salzuflen, dat met 17 hallen en 85.000 m² expositieruimte alle ruimte biedt voor inspiratie en zakelijk succes.
Toegang is uitsluitend voor vakbezoekers. Entree, parkeren, WLAN, catering in de beursrestaurants en de shuttle tussen de hallen zijn gratis.
De actuele exposantenlijst is te downloaden via www.mow.de.